Strona Główna
Żyjmy zdrowo na sportowo
Napisał user   
Thursday, 16 September 2010

14 września pierwszoklasiści z naszej Szkoły pod opieką pani Alicji Mechuły i pana Lecha Kujawiaka uczestniczyli w VIII Powiatowym Rajdzie Rowerowym pod hasłem „Rowerem do Europy”. 

Głównym celem imprezy było poszerzenie wiedzy uczniów na temat przynależności Polski do Unii Europejskiej oraz poznanie walorów turystyczno-krajoznawczych i przyrodniczych powiatu włocławskiego.  Spotkanie odbyło się w „Agrofarmie” w Gołaszewie. Organizatorzy zapewnili  uczestnikom rozrywkę w postaci przeróżnych gier i zabaw. Były więc turnieje sportowo-rekreacyjne, quizy turystyczne, krajoznawczo-przyrodnicze, geograficzne i ekonomiczne związane tematycznie z Unią Europejską i powiatem włocławskim. Można było sprawdzić się w tak osobliwych konkurencjach jak rzut… kaloszem. Po wysiłku umysłowym i fizycznym dobrze jest coś zjeść – i tego też nam nie zabrakło. 

Nasi uczniowie dobrze się spisali i wrócili z nagrodami: Adam Niklewicz za 2 miejsce w rzucie kaloszem (19,80m – i niech ktoś spróbuje zmierzyć się z tym wynikiem) oraz Sylwia Nakonowska za 3 miejsce w konkursie plastycznym.

Co więcej, sprytniejsi  koledzy wybrali się na grzybobranie i wrócili z pełnymi koszami grzybów ;-)) 

Wszyscy, po wyśmienitym posiłku, bogatsi o doświadczenia oraz wiele zdjęć wróciliśmy szczęśliwie do Szkoły i czekamy na kolejny rajd rowerowy…

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 16 September 2010 )
Salon Maturzystów
Napisał user   
Wednesday, 15 September 2010

14 września zainteresowani uczniowie naszego Liceum pod opieką pań: Alicji Żak i Marii Matusiak dołączyli do licznej braci uczestników Kujawsko-Pomorskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2010 w Toruniu. Odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą kształcenia i wymaganiami rekrutacyjnymi licznych uczelni wyższych, nabyć informatory dla kandydatów na uczelnie wyższe oraz posłuchać wykładów prowadzonych przez ekspertów  OKE w Gdańsku poświęconych maturze z przedmiotów obowiązkowych. Być może niektórzy, zasiadając w ławach auli i sal wykładowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, poczuli ducha studenckiego życia…

A po Salonie nie mogło zabraknąć oczywiście spaceru uliczkami Toruńskiej Starówki, której liczne atrakcje nieodmiennie zachwycają. My pozdrawiamy wszystkich miłośników Toruńskich Pierników ;-))

Zdjęcia w Galerii.

 

 

 

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 15 September 2010 )
LO dla Dorosłych - rozpoczęcie roku !!!
Napisał Anna Prokopiak-Lewandowska   
Saturday, 11 September 2010
18 września 2010 r. (sobota) o godzinie 8.00 na Auli odbędzie się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w Liceum dla Dorosłych. Serdecznie zapraszamy. 
UWAGA Maturzyści!
Napisał user   
Wednesday, 08 September 2010

Przypominamy, że do 30 września musicie złożyć deklaracje maturalne. Stosowne druki można pobrać ze szkolnej tablicy ogłoszeń lub ze strony OKE w Gdańsku. Zachęcamy także do uważnego zapoznania się z Procedurami organizowania egzaminu maturalnego w 2011 roku.

 

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 15 September 2010 )
NOWY ROK SZKOLNY
Napisał user   
Wednesday, 08 September 2010

1 września 2010 o godzinie 9.00 zainaugurowaliśmy rok szkolny 2010/2011.

Witamy w murach naszej Szkoły nowych uczniów. Wszystkim - nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji oraz uczniom - życzymy udanego roku!

Zachęcamy także do odwiedzenia Galerii, w której można obejrzeć zdjęcia autorstwa Mileny Szadkowskiej z klasy III, dokumentujące wakacyjny pobyt grupy nagrodzonych uczniów w Bieszczadach, Sandomierzu, Łańcucie i okolicach.

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 15 September 2010 )
<< Start < Poprzednia 111 112 113 114 115 116 117 118 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 820 - 824 z 824

Dzisiaj jest

14 Czerwca 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Bazylid, Bazylis,
Eliza, Justyn,
Justyna, Ninogniew,
Walerian, Waleriana
Do końca roku zostało 201 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc