Strona Główna
Klasa humanistyczna na ognisku
Napisał user   
Wednesday, 20 October 2010

Jesień to taki czas, w którym jest wszystkim trochę smutno - trzeba pracować, a za oknem takie piękne kolory przyrody...

Uczniowie klasy Ih, 19.10.2010 roku, postanowili - jak sami piszą - wyruszyć w podróż swego życia. Piesza wędrówka nad jezioro Dzilno pozwoliła pooddychać jesienną atmosferą lasu. Mimo przeciwności losu (hmm,,, bardzo jesteśmy ciekawi jakie to przeciwności;-)? ) wspólnymi siłami wycieczkowicze rozpalili ognisko. A potem było mnóstwo rozmów, śmiechu i zabawy, co możemy obejrzeć na zdjęciach. Uczestnicy mieli szansę lepiej się poznać i zintegrować.

Wszyscy wrócili roześmiani, zmęczeni ale bardzo zadowoleni.

 

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 20 October 2010 )
Z życia klasy mundurowej
Napisał user   
Monday, 18 October 2010

Zachęcamy do odwiedzenia Galerii, w której możecie się przekonać jak wygląda dzień z życia klasy mundurowo-sportowej.

Ostatnia aktualizacja ( Monday, 18 October 2010 )
Dzień Chłopaka
Napisał user   
Wednesday, 29 September 2010

Z okazji Dnia Chłopaka wszystkim naszym Chłopcom najpiękniejsze życzenia:

  Image

dobrego  zdrowia, eleganckiej limuzyny, samych  zwycięstw, miłych niespodzianek, grona  prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, głównej wygranej na loterii, wygodnych butów, cudownych wakacji, dzwonków, które nie dzwonią za wcześnie, pękatego  portfela, jasności umysłu, olimpijskiej kondycji, wielu ciekawych znajomości, poczucia humoru, niewieszającego się komputera, czytelnych instrukcji, cichych wielbicielek, mistrzowskich zagrań, wielkiej przygody, dobrego serca, złotej rybki, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, korzystnego horoskopu, własnego odrzutowca, niezawodnej pamięci i czego jeszcze sobie zażyczycie…;-)

 

 

 
Ostatnia aktualizacja ( Monday, 25 October 2010 )
Mundury na pływalni
Napisał user   
Wednesday, 29 September 2010

W środę, 29.09 2010r. uczniowie klasy mundurowo-sportowej, w ramach lekcji wychowania fizycznego, wybrali się na lekcje pływania. (hm... relaks w czasie pracy? – reszta społeczności uczniowskiej – i nie tylko – okropnie zazdrości!). Kilka zdjęć z basenu – obejrzyjcie sami.

 

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 30 September 2010 )
Projekt "Samodzielność"
Napisał user   
Wednesday, 29 September 2010

W poniedziałek, 27 września o godzinie 18.00 w remizie OSP w Rakutowie, odbyło się spotkanie gości z Armenii i Gruzji z mieszkańcami Rakutowa, Kowala i okolic, stanowiące część szeroko zakrojonego projektu „Samodzielność. Tworzenie systemu pomocy osobom niepełnosprawnym w Armenii, Gruzji i Polsce” bydgoskiej Fundacji Ari-Ari. (O projekcie można poczytać na www.ariari.org )O organizacji  systemu pomocy społecznej i zdrowotnej w gminie i mieście opowiedzieli wójt gminy oraz burmistrz miasta Kowala. W spotkaniu uczestniczyli również uczniowie naszego Liceum, o czym pisze uczestniczka Daria Sudo. 

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 30 September 2010 )
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 111 112 113 114 115 116 117 118 119 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 820 - 826 z 832

Dzisiaj jest

24 Września 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Gerard, Gerarda,
Gerhard, Maria,
Teodor, Tomir,
Uniegost
Do końca roku zostało 99 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc