Strona Główna
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
Napisał Anna Prokopiak-Lewandowska   
Wednesday, 19 October 2011

14 października obchodziliśmy tradycyjnie w Naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie pod opieką Alicji Mechuły przygotowali część artystyczną. Słowami poetów złożyli najlepsze życzenia nauczycielom i wychowawcom. W podziękowaniu za trud wychowania przekazali na ręce Pani dyrektor Anny Osińskiej bukiet kwiatów.

W imieniu całego grona pedagogicznego serdecznie dziękujemy uczniom za pamięć i złożone życzenia. 

 

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 19 October 2011 )
O odpowiedzialności nieletnich...
Napisał user   
Wednesday, 12 October 2011

      We wtorek, 11.10.2011 roku, młodzież klas mundurowych naszego Liceum spotkała się z przedstawicielem KM Policji we Włocławku, komisarzem Grzegorzem Demichem. Tematem spotkania była odpowiedzialność nieletnich za czyny karalne w świetle prawa.

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 12 October 2011 )
Rajd rowerowy...
Napisał Anna Prokopiak-Lewandowska   
Monday, 10 October 2011

27 września uczniowie Naszego Liceum z klasy drugiej mundurowo-sportowej pod opieką nauczycieli pani Alicji Mechuły oraz pana Arkadiusza Stefańskiego wzięli udział w IX Powiatowym Rajdzie Rowerowym pod hasłem „Rowerem do Europy”. Spotkanie odbyło się w „Agrofarmie” w Gołaszewie. Na uczestników rajdu czekało mnóstwo atrakcji m.in. turnieje sportowo-rekreacyjne oraz quizy turystyczne, geograficzne i ekonomiczne związane z Unią Europejską. Nasi uczniowie wzięli udział w kilku konkurencjach i wrócili z nagrodami.

Andżelika Piwińska zajęła III w konkursie plastycznym o tematyce Unii Europejskiej

Zespołowo Adam Niklewicz oraz Mateusz Zawalski zajęli II miejsce w slalomie rowerowym

Zespół siatkarzy w składzie: Andżelika Piwińska, Przemysław Czachowski, Sebastian Masłowski zajęli II miejsce

Wspaniałym siłaczem z Naszej szkoły okazał się Daniel Safandowski, który stanął na podium (III miejsce) w siłowaniu się na rękę.

 Uczestnicy rajdu doświadczyli wielu przygód związanych z pokonywaniem trasy ale również mogli podziwiać naturalne formy krajobrazowe. Podczas przejazdu całej grupie dopisywały znakomite nastroje.

Alicja Mechuła

Zapraszamy do Galerii

Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 08 November 2011 )
Ognisko klas pierwszych
Napisał Anna Prokopiak-Lewandowska   
Saturday, 24 September 2011
19 września 2011 r. klasy pierwsze wybrały się na wycieczkę integracyjną nad jezioro Dzilno w Kompleksie Leśnym Lasów Gostynińsko-Włocławskich. Pierwszoklasistom towarzyszyły ich wychowawczynie Wanda Nowakowska i Anna Prokopiak-Lewandowska oraz Alicja  Mechuła. Ostatnie piękne dni września wykorzystaliśmy na relaks nad jeziorem. Pogoda nam dopisała więc czas spędziliśmy wspaniale. Nie obyło się oczywiście bez tradycyjnego  ogniska i pieczenia kiełbasek. Znaleźli się wśród nas także amatorzy gry w piłkę :))
 
Ostatnia aktualizacja ( Saturday, 24 September 2011 )
Otrzęsiny pierwszaków
Napisał user   
Tuesday, 13 September 2011

     I stało się!! Od 12 września 2011 roku uczniowie klas pierwszych są pełnoprawnymi członkami społeczności naszego Liceum. W tym dniu bowiem miały miejsce tradycyjne otrzęsiny. Skrupulatnie i w wielkiej tajemnicy przygotowywane przez trzecioklasistów zaskoczyły pierwszaków. Ci jednak, dzielnie i z humorem stawili czoła wyzwaniu, walcząc w różnorodnych konkurencjacch.

Zapraszamy do Galerii.

Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 13 September 2011 )
<< Start < Poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 701 - 707 z 790

Dzisiaj jest

28 Stycznia 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Augustyn,
Flawian, Ildefons,
Julian, Karol,
Leonidas, Piotr,
Radomir, Roger,
Waleriusz
Do końca roku zostało 338 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc