Strona Główna
Wizyta u strażaków !!!
Napisał Anna Prokopiak-Lewandowska   
Wednesday, 01 February 2012
1 lutego 2012 r. uczniowie klas pierwszych mundurowo-sportowych odwiedzili włocławską Straż Pożarną. Pracownicy oprowadzili uczniów po jednostce zaznajamiając z tajnikami pracy strażaka. Można było obejrzeć wozy strażackie a także pomieszczenia służbowe. Niezwykle ciekawa była także rozmowa z komendantem. Uczniowie dowiedzieli się z niej nie tylko o możliwościach zostania strażakiem i kolejnych stopniach awansu. Poznali także arkana pracy strażaka, zwłaszcza te niebezpieczne.
Wszystkim wizyta bardzo się podobała. 
Ostatnia aktualizacja ( Monday, 27 February 2012 )
Studniówka
Napisał Anna Prokopiak-Lewandowska   
Monday, 30 January 2012
20 stycznia 2011r. maturzyści z naszego Liceum bawili się na Balu Studniówkowym. O godzinie 19.00 Natalia Lijecka i Weronika Gawrońska w imieniu trzecioklasistów uroczyście powitały wszystkich zgromadzonych w sali bankietowej Remizy OSP. To już po raz 58 w historii naszej Szkoły na inaugurację balu zabrzmiały dźwięki tradycyjnego poloneza. A potem była huczna zabawa do samego rana, na której bawili się wszyscy razem bez wyjątku – młodzież, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście.
Nie pozostaje nam nic innego tylko życzyć naszym trzecioklasistom powodzenia za 100 dni na egzaminie dojrzałości.
 

Zapraszamy do Galerii

Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 28 February 2012 )
Olimpiada BEZPIECZNY REGION
Napisał user   
Saturday, 21 January 2012

8 grudnia 2011 roku miała miejsce II Kujawsko-Pomorska Olimpiada „Bezpieczny region”. Nasz szkołę reprezentowali Sylwia Nakonowska, Dominik Dmitrzak, Patryk Gębka. 14 spośród 88 uczestników I etapu, który odbył się we Włocławku pojechało na dalsze eliminacje do Torunia, by zmierzyć się z pozostałymi uczestnikami z terenu całego województwa.

Do II etapu konkursu, który miał miejsce 19 stycznia 2012 roku w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu zakwalifikowała się Sylwia Nakonowska. W olimpijskie szranki stanęło tym razem 117 uczniów.

Olimpiada składa się z trzech etapów.

Do III, finałowego etapu przejdzie nie więcej niż 15 uczestników, którzy uzyskają najwyższe noty w II etapie. Finaliści będą musieli przedstawić i obronić autorski projekt poprawy bezpieczeństwa pn. „Moja dzielnica – bezpieczną i przyjemną”. Zwycięzca odbierze indeks Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu, gwarantujący bezpłatne trzyletnie studia na wybranym przez siebie kierunku prowadzonym przez tę uczelnię. Oprócz tego, na najlepszych czekają bardzo atrakcyjne nagrody – między innymi laptopy.

Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki II etapu i trzymamy kciuki za Sylwię.

Ostatnia aktualizacja ( Saturday, 21 January 2012 )
Konkurs wiedzy o patronie LO rozstrzygnięty...
Napisał Anna Prokopiak-Lewandowska   
Thursday, 12 January 2012
W dniu 11 stycznia 2012 roku odbył się szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie LO - Królowej Jadwidze. Do konkursu przystąpiło 9 uczniów klas I, II I III - Adam Kosiorek, Lukasz Kafarski, Karolina Strzelecka, Martyna Pruszkiewicz, Witold Jas, Jakub Gołębiewski, Paulina Nowakowska, Krzysztof Gołembiewski i Sebastian Wiliński. 
W wyniku postępowania komisji konkursowej zgodnie z regulaminem konkursu w roku szkolnym 2011/2012 konkurs wygrał Adam Kosiorek. Komisja konkursowa przyznała także drugą i trzecią nagrodę dla Łukasza Kafarskiego i Karoliny Strzeleckiej. 
 
Opiekun i organizator konkursu p. A. Prokopiak-Lewandowska bardzo dziękuje uczestnikom za aktywny udział oraz za bardzo rzetelne przygotowanie :)) 
Zwycięzcom gratulujemy
 
 
Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 12 January 2012 )
Byliśmy w DPS...
Napisał Anna Prokopiak-Lewandowska   
Thursday, 12 January 2012
Uczniowie Naszego Liceum rokrocznie odwiedzają kowalski Dom Pomocy Społecznej. W tym roku pod opieką p. W. Nowakowskiej odwiedzili podopiecznych w okresie świątecznym, wystawiając szkolny spektakl bożonarodzeniowy "Uzdrawiająca moc miłości".
 
 
 
Ostatnia aktualizacja ( Sunday, 15 January 2012 )
<< Start < Poprzednia 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 631 - 637 z 751

Dzisiaj jest

27 Maja 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Beda, Izydor, Jan,
Juliusz, Lucjan,
Magdalena, Radowit
Do końca roku zostało 219 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc