Strona Główna
Szkołowizjer 32
Napisał Administrator   
Saturday, 21 December 2019

Zapraszamy do lektury świątecznego wydania „Szkołowizjera”. Życzymy miłej lektury.

 Szkołowizjer 32

Montaż słowno- muzyczny z okazji Bożego Narodzenia
Napisał Administrator   
Saturday, 21 December 2019

Czwartek, 19 grudnia 2019 r., dla członków społeczności szkolnej naszego Liceum stanowił początek obchodów Bożego Narodzenia. W świątecznej atmosferze, pośród udekorowanych korytarzy oraz sal lekcyjnych uczniowie i pracownicy szkoły składali sobie życzenia świąteczno-noworoczne. Dzień rozpoczął się montażem słowno-muzycznym z okazji Bożego Narodzenia, wystawionym przez młodzież pod kierunkiem Pani Kamili Narazińskiej i Barbary Zielińskiej-Tomickiej. Później uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na wigilię klasową.

Zapraszamy do GALERII

 Obraz może zawierać: 2 osoby, buty, tabela i w budynku

 

Świąteczny konkurs rozstrzygnięty
Napisał Administrator   
Saturday, 21 December 2019

Tradycją naszego Liceum stał się bożonarodzeniowy konkurs na najpiękniejszy wystrój świąteczny sal lekcyjnych, organizowany przez Samorząd Uczniowski. Każda klasa wraz z wychowawcami już od początku grudnia rozmyśla nad niezwykłymi dekoracjami i planuje czym tu zaskoczyć pozostałych. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w czwartek 19 grudnia 2019 roku, podczas obchodów szkolnych Wigilii. Po raz pierwszy w historii szkoły, wszystkie klasy zajęły pierwsze miejsce. Wielkie gratulacje dla wszystkich uczniów i wychowawców!

Zapraszamy do GALERII

 Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Ostatnia aktualizacja ( Sunday, 22 December 2019 )
Sukces Sandry Grzybowskiej
Napisał Administrator   
Thursday, 19 December 2019

      13 grudnia br. uczennice klasy drugiej: Sandra Grzybowska i Agnieszka Domżał pod opieką polonistki Wandy Nowakowskiej wzięły udział w X edycji  konkursu o zasięgu powiatowym po hasłem „Życie i twórczość Jana Kasprowicza”, który odbył się w ZS im. Jana Kasprowicza w Izbicy Kujawskiej. Agnieszka recytowała wiersz pt. „Czekałem na ciebie wczoraj”, natomiast Sandra rozwiązywała test, jak się okazało była bezkonkurencyjna- zajęła pierwsze miejsce. Warto nadmienić, że konkurowała ona z uczniami reprezentującymi pięć szkół ponadgimnazjalnych. To kolejny sukces Sandry. Gratulujemy!!!

 Obraz może zawierać: 1 osoba

Uczennica naszej szkoły Stypendystką Prezesa Rady Ministrów!
Napisał Administrator   
Wednesday, 18 December 2019

      Niezmiernie miło nam poinformować, iż Joanna Klitkowska, uczennica klasy III naszego Liceum, otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów za bardzo dobre wyniki w nauce. Wręczenie dyplomu przez Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty, pana Marka Gralika, dla naszej zdolnej uczennicy miało miejsce 4 grudnia 2019 roku w ZST we Włocławku. Dyrektor Szkoły, pani Sylwia Jasińska wraz z gronem pedagogicznym oraz Samorządem Uczniowskim gratuluje serdecznie Stypendystce dotychczasowych sukcesów i życzy kolejnych. Pragniemy zachęcić innych uczniów naszej szkoły do zdobywania jak najlepszych wyników w nauce gdyż nauka z pewnością się opłaca.

 Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją, buty, garnitur i w budynku

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 64 - 70 z 761

Dzisiaj jest

23 Września 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Boguchwała,
Bogusław, Libert,
Minodora, Tekla
Do końca roku zostało 100 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc