Strona Główna
Życzenia świąteczne
Napisał Administrator   
Wednesday, 23 December 2020

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 23 December 2020 )
Zbiórka
Napisał Administrator   
Tuesday, 08 December 2020

Podarujmy odrobinę by zrobić tak wiele dla noworodków i niemowląt przebywających w Interwencyjnym Ośrodku Preadopcyjnym w Otwocku

 

 

Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 08 December 2020 )
Szkoła Przyjazna Osobom Niewidomym
Napisał Administrator   
Tuesday, 08 December 2020
Quiz świąteczny
Napisał Administrator   
Tuesday, 08 December 2020

W tym roku co prawda nie udało nam się zorganizować Mikołajkowego Turnieju Sportowo- Rekreacyjnego z powodu pandemii, odbył się natomiast szkolny „Quiz świąteczny”. Pytania były trudne, ale  uczniowie wykazali się ogromną wiedzą. Zwycięzcą quizu okazała się Aleksandra Majewska, drugie miejsce przypadło Szymonowi Gontarkowi, natomiast trzecie miejsce zajęła Alicja Jędrzejczak. Wielkie Gratulacje dla wszystkich uczestników. Po powrocie do szkoły na zwycięzców będą czekały medale wraz z dyplomami.

Turniej Wykreślanki
Napisał Administrator   
Wednesday, 02 December 2020

W dniu dzisiejszym Samorząd Uczniowski zorganizował „Dzień Czekolady”. Z tej okazji uczniowie rywalizowali w turnieju - „Wykreślanki”. Hasła  do wykreślenia  dotyczyły oczywiście czekolady. Wśród dziewcząt I miejsce zajęła Justyna Brzezińska, II miejsce - Oliwia Hajdon, natomiast III miejsce -  Alicja Jędrzejczak. Wśród chłopców, zwycięzcą turnieju został Szymon Gontarek, II miejsce zajął Jakub Dynarski, III miejsce przypadło Mateuszowi Wilińskiemu.  Po powrocie do szkoły na zwycięzców czekać będzie mała „słodkość” i dyplom. Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 57 - 63 z 840

Dzisiaj jest

26 Października 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Dymitriusz, Ewaryst,
Eweryst, Lucyna,
Ludmiła, Lutosław,
Łucjan
Do końca roku zostało 67 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc