Strona Główna
Walentynkowe wydanie SZKOŁOWIZJERA
Napisał Maria Matusiak   
Friday, 10 February 2012

Uwaga! Ukazał się nowy, walentynkowy numer "Szkołowizjera". Wszystkich zapraszamy serdecznie do lektury. Publikację można pobrać w zakładce SZKOŁOWIZJER lub tutaj.

Ostatnia aktualizacja ( Friday, 10 February 2012 )
Podsumowanie semestru...
Napisał Maria Matusiak   
Wednesday, 08 February 2012

W dniu 8.02.2012r miał miejsce apel podsumowujący pracę Liceum w I semestrze roku szkolnego 2011/2012. Pani Dyrektor Anna Osińska przedstawiła na nim osiągnięcia minionego półrocza. Krótko zreferowała wydarzenia i przedsięwzięcia Szkoły oraz nagrodziła uczniów, którzy odznaczyli się sukcesami na niwie nauki, działalności pozalekcyjnej, konkursów, frekwencji - słowem:  wykazali się postawą uczniowską godną pochwały i naśladowania. Całej społeczności uczniowskiej życzyła by młodzież, zbudowana przykładem swych kolegów, zapracowała sobie na własne sukcesy w następnym półroczu.

Na podsumowanie apelu, p. Dyrektor poinformowała, że dla każdego ucznia i rodziców przygotowany został specjalny numer SZKOŁOWIZJERA (do pobrania tutaj), w którym przedstawiono w skrócie najważniejsze wydarzenia z życia Liceum w I semestrze.

 

Ostatnia aktualizacja ( Friday, 10 February 2012 )
Liceum i co dalej?
Napisał Maria Matusiak   
Tuesday, 07 February 2012

7 lutego 2012 roku w naszym Lieum miały miejsce, kolejne już z tego cyklu, warsztaty obejmujące doradztwo zawodowe. Pani Katarzyna Polińska, pedagog z Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Lubieniu Kujawskim, spotkała się z uczniami klasy III. Jako absolwentka naszej szkoły, p. Polińska zna najlepiej specyfkę środowiska i związane z nią oczekiwania młodzieży, dlatego też spotkania mogą zaowocować wieloma przemyśleniami i trafnymi wyborami.

 

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 08 February 2012 )
Wizyta u strażaków !!!
Napisał Anna Prokopiak-Lewandowska   
Wednesday, 01 February 2012
1 lutego 2012 r. uczniowie klas pierwszych mundurowo-sportowych odwiedzili włocławską Straż Pożarną. Pracownicy oprowadzili uczniów po jednostce zaznajamiając z tajnikami pracy strażaka. Można było obejrzeć wozy strażackie a także pomieszczenia służbowe. Niezwykle ciekawa była także rozmowa z komendantem. Uczniowie dowiedzieli się z niej nie tylko o możliwościach zostania strażakiem i kolejnych stopniach awansu. Poznali także arkana pracy strażaka, zwłaszcza te niebezpieczne.
Wszystkim wizyta bardzo się podobała. 
Ostatnia aktualizacja ( Monday, 27 February 2012 )
Studniówka
Napisał Anna Prokopiak-Lewandowska   
Monday, 30 January 2012
20 stycznia 2011r. maturzyści z naszego Liceum bawili się na Balu Studniówkowym. O godzinie 19.00 Natalia Lijecka i Weronika Gawrońska w imieniu trzecioklasistów uroczyście powitały wszystkich zgromadzonych w sali bankietowej Remizy OSP. To już po raz 58 w historii naszej Szkoły na inaugurację balu zabrzmiały dźwięki tradycyjnego poloneza. A potem była huczna zabawa do samego rana, na której bawili się wszyscy razem bez wyjątku – młodzież, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście.
Nie pozostaje nam nic innego tylko życzyć naszym trzecioklasistom powodzenia za 100 dni na egzaminie dojrzałości.
 

Zapraszamy do Galerii

Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 28 February 2012 )
<< Start < Poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 491 - 497 z 614

Dzisiaj jest

19 Stycznia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc