Strona Główna
ZAPRASZAMY DO LICEUM W KOWALU
Napisał Anna Prokopiak-Lewandowska   
Tuesday, 23 May 2017
Zdjęcie użytkownika Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Kowalu.
DLA MATURZYSTÓW - STYPENDIA NA STUDIA
Napisał Maria Matusiak   
Thursday, 11 May 2017

Szanowni Państwo,

 

Jesteśmy Fundacją, która pomaga młodym ludziom o niskich dochodach, pochodzącym z obszarów wiejskich.

Niejednokrotnie zdarza się, że stypendium przyznawane maturzyście jest jedyna szansą aby podjąć studia w większym mieście.

Stypendium skierowane jest do maturzystów 2017 i 2016 r., którzy w bieżącym roku akademickim rozpoczną po raz pierwszy studia.

Obecnie przeprowadzamy kolejna już akcję informacyjno-promocyjną poprzez m.in. wysłanie plakatów do liceów i techników.

Będziemy bardzo wdzięczni jeśli Państwo zamieścicie go na swojej stronie internetowej lub w miejscu,  gdzie maturzyści będą mogli go łatwo zauważyć.

Zależy nam aby jak najwięcej przyszłych studentów dowiedziało się o pomocy jaką oferuje Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia!

Na plakacie, podane są ogólne warunki uzyskania stypendium w roku akademickim 2017/2018, a szczegóły dostępne w Regulaminie na stronie internetowej Fundacji.

 

Strona Fundacji:  www.fejj.pl

 

Plakat: https://www.fejj.pl/oprogramie.php?str=17

 

 

 

Dziękujemy

 

 

z poważaniem

 

Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia

 

 

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 11 May 2017 )
LO NA JARMARKU KAZIMIERZOWSKIM 2017
Napisał Anna Prokopiak-Lewandowska   
Tuesday, 09 May 2017

 

 

 

 Po raz kolejny uczniowie LO im. Królowej Jadwigi w Kowalu uczestniczyli w Jarmarku Kazimierzowskim. Licealiści przygotowali stoisko, przy którym prezentowali gimnazjalistom ofertę edukacyjną na kolejny rok szkolny. Informacje o rekrutacji zawierały rozdawane ulotki oraz specjalny numer gazetki szkolnej - "Szkołowizjera".
Licealiści pamiętali także o najmłodszych uczestnikach Jarmarku. Nasza uzdolniona plastycznie uczennica wyczarowywała na twarzach najmłodszych zwierzątka (malując twarze) a pozostali uczniowskie rozdawali najmłodszym Kowalanom balony z logo LO.

 

MATURA 2017
Napisał Maria Matusiak   
Tuesday, 09 May 2017

            W LO im. Królowej Jadwigi egzaminy maturalne powoli zbliżają się do półmetka. Abiturienci mają już za sobą pisemne egzaminy z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego. Przed nimi zmagania z egzaminami ustnymi oraz pisemnymi na poziomie rozszerzonym. Na wyniki trzeba będzie poczekać, niestety, aż do 30 czerwca.

Na razie cała społeczność szkolna TRZYMA KCIUKI!

 

KLASA MUNDUROWA NA STRZELNICY SPORTOWEJ COLT WE WŁOCŁAWKU
Napisał Anna Prokopiak-Lewandowska   
Thursday, 04 May 2017

 

 

Zdjęcie użytkownika Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Kowalu.
 

Na strzelnicy sportowej COLT we Włocławku w dniu 25 kwietnia 2017 roku ćwiczyły uczennice z klas o profilu mundurowym Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Kowalu. Zajęcia praktyczne ze strzelania bronią kbks poprzedziło szkolenie teoretyczne. Instruktor wytłumaczył młodzieży, jak posługiwać się bronią, aby trafić do celu i jednocześnie zachować wszystkie procedury bezpieczeństwa. Szkolenie
z zakresu zasad bezpieczeństwa, budowy i sposobu działania broni palnej oraz praktyczny trening strzelecki przeprowadził doświadczony instruktor z wieloletnim stażem w służbach mundurowych. Uczennicy strzelały z pozycji stojącej, z wolnej ręki, oddając 10 strzałów do tarczy oddalonej na odległość 10 metrów. Alicja Lisowska, Sandra Kruszewska, Karolina Kijewska i Edyta Szatkowska osiągnęły bardzo wysokie wyniki, powyżej 90 punktów. Opiekunem grupy i organizatorem wyjazdu na strzelnicę był pan Michał Sompolski.

 

 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 43 - 49 z 519

Dzisiaj jest

15 Grudnia 2017
Piątek
Imieniny obchodzą:
Celina, Fortunata,
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Krystiana, Nina,
Walerian, Waleriana,
Wolimir
Do końca roku zostało 17 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc