Strona Główna
Walentynki 2021
Napisał Administrator   
Friday, 12 February 2021

 Z okazji zbliżających się „Walentynek” Samorząd Uczniowski zorganizował głosowanie wśród uczniów na szkolną -  parę i „Walentynkę oraz na szkolnego „Walentego”. Wszystkim dziękujemy za głosy. Na zwycięzców - po powrocie do szkoły - będzie czekała słodka niespodzianka.

Wyniki głosowania:

„Walentynka” – Aleksandra Majewska

„Walenty” – Mateusz Wiliński

Para szkolna- Marcel Kotarski i Oliwia Urbanek

Ostatnia aktualizacja ( Friday, 12 February 2021 )
Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI)
Napisał Administrator   
Tuesday, 09 February 2021

    Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) to największa doroczna akcja na rzecz bezpieczeństwa dzieci w Internecie. Ideą DBI jest podkreślanie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo, zarówno na poziomie międzynarodowym, jak również lokalnym, łącząc zaangażowanie wielu instytucji, ale także rodziny, czyli najbliższego otoczenia dziecka. Również uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Kowalu wzięli udział w tej akcji, przygotowując plakaty oraz prezentację dotyczącą bezpieczeństwa w Internecie. Zachęcamy do umieszczania pod postem zasad oraz haseł promujących bezpieczeństwo w Internecie.

 

 

 

PREZENTACJA

Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 09 February 2021 )
Nieznajomość prawa szkodzi - wyniki
Napisał Administrator   
Tuesday, 09 February 2021
     Podczas obchodzonego w styczniu Dnia Prawa uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach na plakat promocyjny oraz rozprawkę nt. „ Nieznajomość prawa szkodzi”. W kategorii plakat zwyciężył Szymon Gontarek, kl. II W kategorii rozprawka : Wiktoria Han, kl. II Gratulujemy zwycięzcom!
 
 
Ostatnia aktualizacja ( Saturday, 27 February 2021 )
Cyfrowa przedsiębiorczość - warsztaty dla młodzieży w CDT
Napisał Administrator   
Monday, 08 February 2021

W dniu 19 stycznia 2021 r. uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Kowalu wzięli udział w zajęciach zorganizowanych przez Centralny Dom Technologii których celem było przygotowanie młodych ludzi do poruszania się w świecie e-commerce. W ramach warsztatów uczniowie pracowali w grupach, w których musieli przygotować strategię sprzedaży na podstawie konkretnych danych, podejmować konkretne biznesowe decyzje. Zajęcia połączyły wiedzę o funkcjonowaniu e-commerce oraz przedsiębiorstw. Nauka przedsiębiorczości jeszcze nigdy nie była tak ważna i przydatna, jak obecnie w cyfrowym świecie. Dlatego dziękujemy za zajęcia i szansę poznania świata biznesowego z zupełnie innej strony. Dodatkowo partnerem ścieżki edukacyjnej „Cyfrowa przedsiębiorczość” w CDT jest firma Allegro, która od 2019 roku wspiera misję społeczną Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju włączając się w działalność edukacyjną Centralnego Domu Technologii.

 

 

 

Ostatnia aktualizacja ( Monday, 08 February 2021 )
Dyplom dla Zespołu Szkół w Kowalu za udział w Międzynarodowym Dniu Praw Dziecka
Napisał Administrator   
Monday, 08 February 2021
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 43 - 49 z 840

Dzisiaj jest

26 Października 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Dymitriusz, Ewaryst,
Eweryst, Lucyna,
Ludmiła, Lutosław,
Łucjan
Do końca roku zostało 67 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc