Strona Główna
Nieznajomość prawa szkodzi - wyniki
Napisał Administrator   
Tuesday, 09 February 2021
     Podczas obchodzonego w styczniu Dnia Prawa uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach na plakat promocyjny oraz rozprawkę nt. „ Nieznajomość prawa szkodzi”. W kategorii plakat zwyciężył Szymon Gontarek, kl. II W kategorii rozprawka : Wiktoria Han, kl. II Gratulujemy zwycięzcom!
 
 
Ostatnia aktualizacja ( Saturday, 27 February 2021 )
Cyfrowa przedsiębiorczość - warsztaty dla młodzieży w CDT
Napisał Administrator   
Monday, 08 February 2021

W dniu 19 stycznia 2021 r. uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Kowalu wzięli udział w zajęciach zorganizowanych przez Centralny Dom Technologii których celem było przygotowanie młodych ludzi do poruszania się w świecie e-commerce. W ramach warsztatów uczniowie pracowali w grupach, w których musieli przygotować strategię sprzedaży na podstawie konkretnych danych, podejmować konkretne biznesowe decyzje. Zajęcia połączyły wiedzę o funkcjonowaniu e-commerce oraz przedsiębiorstw. Nauka przedsiębiorczości jeszcze nigdy nie była tak ważna i przydatna, jak obecnie w cyfrowym świecie. Dlatego dziękujemy za zajęcia i szansę poznania świata biznesowego z zupełnie innej strony. Dodatkowo partnerem ścieżki edukacyjnej „Cyfrowa przedsiębiorczość” w CDT jest firma Allegro, która od 2019 roku wspiera misję społeczną Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju włączając się w działalność edukacyjną Centralnego Domu Technologii.

 

 

 

Ostatnia aktualizacja ( Monday, 08 February 2021 )
Dyplom dla Zespołu Szkół w Kowalu za udział w Międzynarodowym Dniu Praw Dziecka
Napisał Administrator   
Monday, 08 February 2021
Wyniki Szkolnego Przeglądu Piosenki Angielskiej
Napisał Administrator   
Friday, 05 February 2021

     W listopadzie w naszej szkole odbył się Przegląd Piosenki Angielskiej. Ze względu na sytuację pandemiczną i z uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa uczniów i nauczycieli, konkurs nie odbył się w formie występów na żywo lecz uczestnicy przesyłali nagrania z wykonaniem wybranego utworu muzycznego do Jury konkursowego. Głównym celem konkursu było propagowanie nauki języków obcych poprzez piosenkę.

 


Ostatnia aktualizacja ( Friday, 05 February 2021 )
Certyfikat udziału w warsztatach
Napisał Administrator   
Thursday, 04 February 2021
Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 04 February 2021 )
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 29 - 35 z 824

Dzisiaj jest

14 Czerwca 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Bazylid, Bazylis,
Eliza, Justyn,
Justyna, Ninogniew,
Walerian, Waleriana
Do końca roku zostało 201 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc