Strona Główna
Samorząd Uczniowski 2018/2019
Napisał Maria Matusiak   
Friday, 19 October 2018

W dniu 8 października w Liceum odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczącą samorządu na rok szkolny 2018/2019  ponownie została Izabela Szczepańska - wielkie gratulacje! Zastępcą przewodniczącej został Nikodem Lendzion, doradcą - Gabriela Pietrusiak. Tak, jak w poprzedniej kadencji opiekunami samorządu pozostali: pani Marzena Przybylska i pan Marcin Zbonikowski.

Zapraszamy do GALERII: SAMORZĄD

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
Napisał Maria Matusiak   
Tuesday, 16 October 2018
Image

       We wtorek, 16 października, w Liceum obchodzono uroczyście Dzień Edukacji Narodowej powszechnie zwany Dniem Nauczyciela. Święto wszystkich pracowników szkoły młodzież licealna uczciła słowem i piosenką. W obecności zaproszonych gości na czele z przedstawicielami samorządu powiatowego i miejskiego oraz dyrektorami zaprzyjaźnionych placówek, społeczność szkolna wysłuchała życzeń skierowanych pod adresem profesorów i pracowników administracji i obsługi. Widzowie z zaskoczeniem lub rozbawieniem mieli okazję przyjrzeć się inscenizacji, prezentującej przebieg posiedzenia rady pedagogicznej oczami uczniów.

Istotną częścią uroczystości stały się, wpisane do tradycji naszego Liceum, dyplomy dla pracowników – „Złote Wzorce” – przyznawane przez młodzież w kategoriach wskazujących tę cechę osobowości, która zdaniem uczniów wyróżnia uhonorowanego.

Na zakończenie obchodów wszystkim świętującym życzenia złożyli wicestarosta Marek Jaskskulski, burmistrz Eugeniusz Gołembiewski i dyrektor LO Anna Prokopiak-Lewandowska.

 Zapraszamy do Galerii: ZDJĘCIA

Ostatnia aktualizacja ( Friday, 19 October 2018 )
Mundurowi na strzelnicy sportowej
Napisał Maria Matusiak   
Monday, 15 October 2018

W dniu 10 października dla uczniów klas mundurowych, zorganizowano pierwszy w tym roku szkolnym wyjazd na strzelnicę sportową. Zajęcia odbyły się w Zespole Szkół Mechanicznych im. J. Piłsudskiego w Radziejowie.

Pierwsze miejsce i najlepszy wynik osiągnęła Natalia Drapińska

Drugie miejsce zajęła Julia Dobrowolska

Trzecie miejsce zajęła Wiktoria Kwarcińska

Wśród uczniów klas pierwszych, dla których przygoda ze strzelnicą się zaczyna, najlepiej strzelali  Kacper Czarniak, Gabriela Pietrusiak, Agnieszka Domżał

 

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim „mundurowcom”  życzymy utrzymywania  tak dobrej kondycji strzeleckiej.

Zapraszamy do GALERII:  ZDJĘCIA

 

Światowy Dzień Jaja w LO
Napisał Maria Matusiak   
Monday, 15 October 2018

W dniu 12 października obchodzimy Światowy Dzień Jaja. Z tej okazji samorząd uczniowski naszego LO zorganizował skromny poczęstunek w postaci faszerowanych jajek. Zarówno wszyscy uczniowie, jak i nauczyciele mieli przyjemność skosztowania przygotowanych dla nich przysmaków. Takie inicjatywy zdecydowanie umilają pobyt w szkole i pokazują, że można łączyć przyjemne z pożytecznym.

Zapraszamy do GALERII: ZDJĘCIA

 

POWIATOWY RAJD ROWEROWY 2018
Napisał Maria Matusiak   
Thursday, 11 October 2018

 

W dniu 9 października 2018 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Marcina Zbonikowskiego, p. Wandy Nowakowskiej oraz pani dyrektor Anny Prokopiak Lewandowskiej wybrali się na rajd rowerowy, który odbył się w Agrofarmie w Gołaszewie. Na miejscu rozgrywały się liczne konkursy. Gospodarze imprezy zadbali również o oprawę muzyczną. Na przygotowanych wcześniej stoiskach gastronomicznych można było zjeść kiełbaskę oraz ciepłą zupę. Przedstawiciele naszej szkoły chętnie brali udział w różnych konkurencjach zarówno sportowych, jak i umysłowych. Nasi uczniowie nie tylko świetnie się bawili, ale również zostali wyróżnieni. Dawid Flaszak zajął 2 miejsce w podbijaniu piłki rugby, Adam Drapiński - 3 miejsce w slalomie rowerowym, Gabriela Pietrusiak wraz z Katarzyną Pabin - 3 miejsce w skoku przez linę, Sandra Kusiak i Gabriela Pietrusiak – 3 miejsce w konkursie plastycznym, zaś Eryk Ciechanowski – 3 miejsce w rzucie do celu. Laureaci dostali nagrody w postaci sprzętu do badmintona, smyczy na klucze oraz odblasków. Cieszymy się, że mogliśmy tam być!!!

M. Zbonikowski

Zajrzyj do Galerii: ZDJĘCIA

 

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 11 October 2018 )
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 29 - 35 z 619

Dzisiaj jest

17 Lutego 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Donat, Donata,
Franciszek, Izydor,
Julian, Konstanty,
Łukasz, Niegomir,
Sylwin, Zbigniew,
Zbyszko
Do końca roku zostało 318 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc