Strona Główna
Narodowe czytanie
Napisał Administrator   
Wednesday, 02 October 2019
    W ramach ,,Narodowego Czytania" uczniowie naszej szkoły odwiedzili kowalskich przedszkolaków, aby im poczytać. Dnia 27.09.2019r. uczennice naszego liceum Paulina Bawej, Patrycja Orłowska, Kamila Mikulska i Agnieszka Piątek odwiedziły dzieci z klasy ,,0" w Kowalu. Maluszki uważnie słuchały czytanych im bajek i wierszyków, a także chętnie odpowiadały na zadawane pytania odnośnie przeczytanych tekstów. Czytajmy naszym najmłodszym - to pomaga w ich rozwijaniu się.
 Obraz może zawierać: 23 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją
Salon maturzystów
Napisał Administrator   
Wednesday, 02 October 2019
    Psychologia? Dietetyka? Logopedia? Filologia obca? Kierunki politechniczne? Wojskowe? Wybór studiów nie jest sprawą prostą, z czego zdają sobie sprawę maturzyści z naszego LO, którzy niedawno uczestniczyli w największych w naszym regionie targach edukacyjnych pod nazwą „Salon Maturzystów 2019/2020.” 17 września 2019 r. uczniowie kl. III pod opieką wychowawcy Marzeny Przybylskiej i ks. Cezarego Garnuszka odwiedzili Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy gdzie mieli szansą zapoznać się z ofertą edukacyjną i warunkami przyjęć na uczelnie wyższe z całego kraju, jak również porozmawiać z obecnymi studentami tychże uczelni, dopytać o atmosferę i warunki nauki. Przedstawiciele OKE w Gdańsku przygotowali również wykłady dotyczące egzaminu maturalnego, podczas których udzielili wielu przydatnych wskazówek jak się uczyć i jak później najlepiej zaprezentować swoją wiedzę na egzaminie. To był dzień pełen wrażeń! Teraz trzeba zabrać się do intensywnej nauki… bo do matury już tylko 7 miesięcy!
 Zapraszamy do GALERII.
 
 Obraz może zawierać: 15 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją
Ostatnia aktualizacja ( Friday, 04 October 2019 )
Wyjazd do kina - Legiony
Napisał Administrator   
Wednesday, 02 October 2019

    W dniu 26 września 2019 roku licealiści obejrzeli we włocławskim Multikinie film w reżyserii Dariusza Gajewskiego. „Legiony”, to opowieść o walce o wolną Polskę legionistów, o ich marzeniach, przyjaźni i uczuciach.

Można zatem powiedzieć, że młodzież miała okazję przeżyć niecodzienną lekcję historii. Wyjazd ponadto stanowił niepowtarzalną okazję do integracji pierwszoklasistów z kolegami ze starszych klas.

Organizatorem wyjazdu do kina był pan Marcin Zbonikowski, opiekunami: pani Wanda Nowakowska i pan Jacek Góźdź.

 Obraz może zawierać: 8 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i na zewnątrz

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 02 October 2019 )
Samorząd Uczniowski 2019/2020
Napisał Administrator   
Wednesday, 02 October 2019

    W dniu 24 września 2019roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Komisja w składzie Wiktoria Wesołowska, Artur Kikosicki, Eryk Olszewski i Elwira Górska przeprowadziła wybory i zliczyła głosy. Skład nowego Samorządu przedstawia się następująco:

Kamil Wiliński – przewodniczący
Gabriela Pietrusiak – zastępca przewodniczącego
Członkowie: Magdalena Bińkowska, Marta Mikulska i Wiktoria Wilińska
Opiekunami samorządu pozostali : Pani Marzena Przybylska i Pan Marcin Zbonikowski.

 Obraz może zawierać: 8 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, buty i w budynku

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 02 October 2019 )
Międzyklasowe biegi chłopców i dziewcząt
Napisał Administrator   
Wednesday, 02 October 2019
    W dniu 24 września w naszej szkole zostały zorganizowane międzyklasowe biegi chłopców i dziewcząt. Organizatorem ich był Pan Marcin Zbonikowski. Wśród dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Weronika Wichlińska, 2 miejsce zajęła Justyna Brzezińska, natomiast 3 miejsce- Klaudia Markiewicz. Wśród chłopców zwyciężył Mateusz Wiśniewski, 2 miejsce zajął Eryk Olszewski natomiast 3 miejsce Szymon Wrocławski. Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników.
 Zapraszamy do GALERII.
 
 Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, niebo i na zewnątrz
Ostatnia aktualizacja ( Friday, 04 October 2019 )
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 15 - 21 z 658

Dzisiaj jest

20 Października 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Budzisława, Irena,
Jan Kanty,
Kleopatra, Wendelin,
Witalis
Do końca roku zostało 73 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc