Strona Główna
Informacje dla maturzystów Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Kowalu
Napisał Administrator   
Wednesday, 20 May 2020

 Informacje dla maturzystów

HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA MATURZYSTÓW
Napisał Administrator   
Tuesday, 26 May 2020

HARMONOGRAM MATURZYŚCI

 

Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 26 May 2020 )
Procedury bezpieczeństwa
Napisał Administrator   
Wednesday, 27 May 2020

Procedury bezpieczeństwa

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 27 May 2020 )
HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW
Napisał Administrator   
Tuesday, 26 May 2020

 HARMONOGRAM

Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 26 May 2020 )
Zakończenie roku szkolnego klasy trzeciej
Napisał Administrator   
Tuesday, 05 May 2020

     W dniu 30.04.2020 r. odbyło się wręczenie świadectw ukończenia Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Zespole Szkół w Kowalu. Ze względu na zagrożenie związane z Covid-19 zarządzeniem dyrektora szkoły podjęto odpowiednie środki ostrożności w postaci maseczek, rękawiczek oraz zorganizowano odbiór świadectw na wolnym powietrzu w ściśle określonych godzinach.

      Był to moment szczególny dla wszystkich absolwentów oraz nauczycieli uczących, jednakże nie mógł być świętowany w sposób tradycyjny podczas uroczystości pożegnania klasy III LO,  nad czym wszyscy ubolewali. Pomimo specyficznych warunków, wyjątkowych w historii polskiej jak i światowej edukacji, absolwentom dopisywał wesoły nastrój połączony z nutką nostalgii i tęsknoty za 3 latami spędzonymi w gronie swoich kolegów i koleżanek, z którymi wspólnie zdobywali wiedzę i doświadczenie zarówno na gruncie edukacyjnym jak i społecznym. Powszechnie wiadomo, iż czas szkoły średniej zaliczany jest do najmilszych a zarazem najtrudniejszych rozdziałów życia, w którym młodzieńcza beztroska i niefrasobliwość targana przeróżnymi emocjami, połączona z nauką, obowiązkami i różnymi relacjami interpersonalnymi, powoli dojrzewa do nowej roli, roli człowieka samodzielnego i świadomego odpowiedzialności za swoje życie.

     Drodzy absolwenci, pamiętajcie, że to od was samych i waszej determinacji zależy wasz przyszły los. Nie zmarnujcie czasu i starajcie się go wykorzystać w sposób optymalny dla siebie. Zostaliście wyposażeni w umiejętność krytycznego myślenia i mam nadzieję, że będzie ono przydatne do osiągnięcia osobistego sukcesu. Każdy z was jest wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Życzę wam wraz z nauczycielami i pracownikami, abyście o tym nigdy nie zapominali. Mamy również nadzieję, że z radością będziecie wspominać czas spędzony w liceum i z ochotą wracali wspomnieniami do tych cudownych chwil.

    Gratulujemy Wam ukończenia szkoły. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki na egzaminie maturalnym oraz kibicujemy w podejmowaniu decyzji dotyczącej kolejnego etapu kształcenia lub zatrudnienia. Polecamy naszą Szkołę Policealną, w której możecie uzyskać tytuł technika na wielu atrakcyjnych kierunkach i tym samym zdobyć zawód.

Łączę gorące pozdrowienia,

Sylwia Jasińska

Dyrektor Zespołu Szkół w Kowalu

 

ZAPRASZAMY DO GALERII

 

 Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją i na zewnątrz

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 15 - 21 z 761

Dzisiaj jest

23 Września 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Boguchwała,
Bogusław, Libert,
Minodora, Tekla
Do końca roku zostało 100 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc