Plan lekcji PDF Drukuj E-mail
Napisa user   
Sunday, 08 September 2019

PLAN LEKCJI – KLASA I A

   

Godzina

Przedmiot

Sala

 

poniedziaek

1.

8.00-8.45

Jzyk niemiecki / Jzyk rosyjski

201/208

 

2.

8.55-9.40

MATEMATYKA

204

 

3.

9.50-10.35

WOS

201

 

4.

10.45-11.30

RELIGIA

204

 

5.

11.45-12.30

EDB

203

 

6.

12.40-13.25

E.W./K.W./E.S.P.M.

203/205/206

 

7.

13.30-14.15

E.W./K.W./E.S.P.M.

203/205/206

 

8.

14.20-15.05

E.W./K.W./E.S.P.M.

203/205/206

 

         

 

wtorek

1.

8.00-8.45

BIOLOGIA

205

 

2.

8.55-9.40

HISTORIA

203

 

3.

9.50-10.35

RELIGIA

203

 

4.

10.45-11.30

MATEMATYKA

204

 

5.

11.45-12.30

FIZYKA

203

 

6.

12.40-13.25

Jzyk polski

202

 

7.

13.30-14.15

Jzyk polski.

202

 

 

8.

14.20-15.05

W-F

S.GIMNAST.

 

         

 

roda

1.

8.00-8.45

CHEMIA

203

 

2.

8.55-9.40

J.ANGIELSKI

201

 

3.

9.50-10.35

J.ANGIELSKI

201

 

4.

10.45-11.30

J.POLSKI

202

 

5.

11.45-12.30

MUZYKA

204

 

6.

12.40-13.25

GEOGRAFIA

203

 

7.

13.30-14.15

INFORMATYKA GR I

206

 

         

czwartek

1.

8.00-8.45

HISTORIA

203

2.

8.55-9.40

J.ANGIELSKI

201

3.

9.50-10.35

J.ANGIELSKI

201

4.

10.45-11.30

GODZ. WYCHOWAWCZA

205

5.

11.45-12.30

J.POLSKI

202

6.

12.40-13.25

J.POLSKI

202

7.

13.30-14.15

MATEMATYKA

204

     

 

 

pitek

1.

8.00-8.45

Jzyk polski

202

2.

8.55-9.40

W-F

S.GIMNAST.

3.

9.50-10.35

W-F

S.GIMNAST.

4.

10.45-11.30

MATEMATYKA

204

5.

11.45-12.30

J.NIEM./J.ROS.

205/208

6.

12.40-13.25

INFORMATYKA (GR.II)

206

7.

13.30-14.15

   
             

PLAN LEKCJI – KLASA I B

   

Godzina

Przedmiot

Sala

poniedziaek

1.

8.00-8.45

EDB

203

2.

8.55-9.40

Jzyk rosyjski / Jzyk niemiecki

208/201

3.

9.50-10.35

Religia / Etyka

206/208

4.

10.45-11.30

WOK

202

5.

11.45-12.30

Religia / Etyka

204/208

6.

12.40-13.25

E.W./K.W./E.S.P.M.

203/205/206

7.

13.30-14.15

E.W./K.W./E.S.P.M.

203/205/206

8.

14.20-15.05

E.W./K.W./E.S.P.M.

203/205/206

         

wtorek

1.

8.00-8.45

Historia

203

2.

8.55-9.40

Podstawy przedsibiorczoci

206

3.

9.50-10.35

Podstawy przedsibiorczoci

206

4.

10.45-11.30

FIZYKA

203

5.

11.45-12.30

J.NIEM./J.ROS.

205/206

6.

12.40-13.25

J.ANGIELSKI

201

7.

13.30-14.15

W-F

S.GIMNAST.

 

8.

14.20-15.05

WDWR

205

         

roda

1.

8.00-8.45

BIOLOGIA

205

2.

8.55-9.40

WOS

204

3.

9.50-10.35

MATEMATYKA

204

4.

10.45-11.30

W-F

S.GIMNAST.

5.

11.45-12.30

J.POLSKI

202

6.

12.40-13.25

J.ANGIELSKI

201

7.

13.30-14.15

GEOGRAFIA

203

     

 

 

czwartek

1.

8.00-8.45

J.POLSKI

202

2.

8.55-9.40

HISTORIA

203

3.

9.50-10.35

J.NIEM./J.ROS.

206/208

4.

10.45-11.30

CHEMIA

203

5.

11.45-12.30

MATEMATYKA

204

6.

12.40-13.25

   

7.

13.30-14.15

   
         

pitek

1.

8.00-8.45

J.POLSKI

203

2.

8.55-9.40

J.POLSKI

203

3.

9.50-10.35

MATEMATYKA

204

4.

10.45-11.30

W-F

S.GIMNAST.

5.

11.45-12.30

INFORMATYKA

206

6.

12.40-13.25

J.ANGIELSKI

201

7.

13.30-14.15

GODZ. WYCHOWAWCZA

201

PLAN LEKCJI – KLASA II A

   

Godzina

Przedmiot

Sala

poniedziaek

1.

8.00-8.45

Matematyka A+B

204

2.

8.55-9.40

E.W./K.W./E.M.

203/205/aula

3.

9.50-10.35

E.W./K.W./E.M.

203/205/aula

4.

10.45-11.30

J.NIEM./J.ROS.

206/201

5.

11.45-12.30

Godz. wychowawcza

202

6.

12.40-13.25

RELIGIA/ETYKA

204/202

7.

13.30-14.15

RELIGIA/ETYKA

204/202

8.

14.20-15.05

E.W./K.W./E.M.

203/205/aula

         

wtorek

1.

8.00-8.45

J.ANGIELSKI ( P ) (M.P)

201

2.

8.55-9.40

J.ANGIELSKI ( P ) (M.P)

201

3.

9.50-10.35

W-F (A)

S.GIMNAST.

4.

10.45-11.30

J.POLSKI A+B

202

5.

11.45-12.30

J.POLSKI A+B

202

6.

12.40-13.25

MATEMATYKA A+B

204

7.

13.30-14.15

J.NIEM./J.ROS.

201/204

     

 

 

roda

1.

8.00-8.45

JZYK POLSKI (R)

202

2.

8.55-9.40

BIOLOGIA

205

3.

9.50-10.35

BIOLOGIA

205

4.

10.45-11.30

J.ANGIELSKI ( R )

201

5.

11.45-12.30

J.ANGIELSKI ( R )

201

6.

12.40-13.25

HIS

205

7.

13.30-14.15

J.ANGIELSKI (ZAW.)

201

         

czwartek

1.

8.00-8.45

BIOLOGIA (R)

205

2.

8.55-9.40

BIOLOGIA (R)

205

3.

9.50-10.35

J.POLSKI  (R)

202

4.

10.45-11.30

J.POLSK A+B

202

5.

11.45-12.30

W-F (A)

S.GIMNAST.

6.

12.40-13.25

W-F (A)

S.GIMNAST.

7.

13.30-14.15

Jzyk polski A+B

202

         

pitek

1.

8.00-8.45

MATEMATYKA A+B

204

2.

8.55-9.40

MATEMATYKA A+B

204

3.

9.50-10.35

J.ANGIELSKI ( R )

205

4.

10.45-11.30

HIS

203

5.

11.45-12.30

J.POLSKI R

202

6.

12.40-13.25

J.POLSKI R

202

7.

13.30-14.15

J.ANGIELSKI ( P ) (M.P)

203

 

PLAN LEKCJI – KLASA II B

   

Godzina

Przedmiot

Sala

poniedziaek

1.

8.00-8.45

Matematyka A+B

204

2.

8.55-9.40

E.W./K.W./E.M.

203/205/aula

3.

9.50-10.35

E.W./K.W./E.M.

203/205/aula

4.

10.45-11.30

J.NIEM./J.ROS.

206/201

5.

11.45-12.30

G.WYCHOWAWCZA

202

6.

12.40-13.25

RELIGIA/ETYKA

204/202

7.

13.30-14.15

RELIGIA/ETYKA

204/202

8.

14.20-15.05

E.W./K.W./E.M.

203/205/202

 

 

 

     

wtorek

1.

8.00-8.45

W-F (B)

S.GIMNAST.

2.

8.55-9.40

W-F (B)

S.GIMNAST.

3.

9.50-10.35

J.ANGIELSKI ( P ) (A.SZ.)

201

4.

10.45-11.30

J.POLSKI A+B

202

5.

11.45-12.30

J.POLSKI A+B

202

6.

12.40-13.25

MATEMATYKA A+B

204

7.

13.30-14.15

J.NIEM./J.ROS.

201/206

         

roda

1.

8.00-8.45

MATEMATYKA (R)

204

2.

8.55-9.40

GEOGRAFIA (R)

203

3.

9.50-10.35

GEOGRAFIA (R)

203

4.

10.45-11.30

WOS (R)

204

5.

11.45-12.30

WOS (R)

204

6.

12.40-13.25

HIS

206

7.

13.30-14.15

-

-

         

czwartek

1.

8.00-8.45

GEOGRAFIA (R)

206

2.

8.55-9.40

GEOGRAFIA (R)

206

3.

9.50-10.35

MATEMATYKA (R)

204

4.

10.45-11.30

JZYK POLSKI A+B

202

5.

11.45-12.30

J.ANGIELSKI ( P )(A.SZ.)

201

6.

12.40-13.25

J.ANGIELSKI ( P )(A.SZ.)

201

7.

13.30-14.15

Jzyk polski A+B

202

         

pitek

1.

8.00-8.45

MATEMATYKA A+B

204

2.

8.55-9.40

MATEMATYKA A+B

204

3.

9.50-10.35

WOS (R)

203

4.

10.45-11.30

HIS

203

5.

11.45-12.30

MATEMATYKA R

204

6.

12.40-13.25

MATEMATYKA R

204

7.

13.30-14.15

W-F (B)

S.GIMNAST.

PLAN LEKCJI – KLASA III A

   

Godzina

Przedmiot

Sala

poniedziaek

1.

8.00-8.45

Religia

206

2.

8.55-9.40

Religia

202

3.

9.50-10.35

Jzyk polski

202

4.

10.45-11.30

E.W./K.W./R.M.

203/205/208

5.

11.45-12.30

W-F

S.GIMNAST.

6.

12.40-13.25

W-F

S.GIMNAST.

7.

13.30-14.15

Jzyk rosyjski / Jzyk niemiecki

208/201

8.

14.20-15.05

E.W./K.W./R.M.

203/205/204

         

wtorek

1.

8.00-8.45

J.POLSKI A+B

202

2.

8.55-9.40

J.POLSKI A+B

202

3.

9.50-10.35

MATEMATYKA A+B

204

4.

10.45-11.30

W-F

S.GIMNAST.

5.

11.45-12.30

J.ANGIELSKI A+B

201

6.

12.40-13.25

J.ANGIELSKI ( R )

205

7.

13.30-14.15

J.ANGIELSKI ( R )

205

         

roda

1.

8.00-8.45

J.ANGIELSKI A+B

206

2.

8.55-9.40

HIS

206

3.

9.50-10.35

HIS

206

4.

10.45-11.30

BIOLOGIA (R)

205

5.

11.45-12.30

BIOLOGIA (R)

205

6.

12.40-13.25

J.POLSKI  (R)

202

7.

13.30-14.15

J.POLSKI  (R)

202

         

czwartek

1.

8.00-8.45

-

 

2.

8.55-9.40

J.POLSKI  (R)

202

3.

9.50-10.35

BIOLOGIA (R)

205

4.

10.45-11.30

MATEMATYKA A+B

204

5.

11.45-12.30

BIOLOGIA (R)

205

6.

12.40-13.25

MATEMATYKA

204

7.

13.30-14.15

-

-

     

 

 

pitek

1.

8.00-8.45

-

 

2.

8.55-9.40

-

 

3.

9.50-10.35

J.POLSKI  A+B

202

4.

10.45-11.30

J.ANGIELSKI A+B

208

5.

11.45-12.30

J.ANGIELSKI ( R )

201

6.

12.40-13.25

G.WYCHOWAWCZA

203

7.

13.30-14.15

J.POLSKI R

202

 

PLAN LEKCJI – KLASA III B

   

Godzina

Przedmiot

Sala

poniedziaek

1.

8.00-8.45

Religia

206

2.

8.55-9.40

Religia

202

3.

9.50-10.35

Jzyk polski

202

4.

10.45-11.30

E.W./K.W./R.M.

203/205/208

5.

11.45-12.30

W-F

S.GIMNAST.

6.

12.40-13.25

W-F

S.GIMNAST.

7.

13.30-14.15

Jzyk rosyjski / Jzyk niemiecki

208/201

8.

14.20-15.05

E.W./K.W./R.M.

203/205/204

         

wtorek

1.

8.00-8.45

J.POLSKI A+B

202

2.

8.55-9.40

J.POLSKI A+B

202

3.

9.50-10.35

MATEMATYKA A+B

204

4.

10.45-11.30

W-F

S.GIMNAST.

5.

11.45-12.30

J.ANGIELSKI A+B

201

6.

12.40-13.25

WOS (R)

205

7.

13.30-14.15

WOS (R)

205

 

       

roda

1.

8.00-8.45

J.ANGIELSKI A+B

206

2.

8.55-9.40

HIS

206

3.

9.50-10.35

HIS

206

4.

10.45-11.30

GEOGRAFIA (R)

203

5.

11.45-12.30

GEOGRAFIA (R)

203

6.

12.40-13.25

MATEMATYKA (R)

204

7.

13.30-14.15

MATEMATYKA (R)

204

     

 

 

 

czwartek

1.

8.00-8.45

-

 

2.

8.55-9.40

MATEMATYKA (R)

204

3.

9.50-10.35

GEOGRAFIA (R)

203

4.

10.45-11.30

MATEMATYKA A+B

204

5.

11.45-12.30

GEOGRAFIA (R)

203

6.

12.40-13.25

MATEMATYKA A+B

204

7.

13.30-14.15

-

-

     

 

 

pitek

1.

8.00-8.45

-

-

2.

8.55-9.40

-

-

3.

9.50-10.35

JZYK POLSKI A+B

202

4.

10.45-11.30

J.ANGIELSKI A+B

208

5.

11.45-12.30

WOS (R)

203

6.

12.40-13.25

G.WYCHOWAWCZA

203

7.

13.30-14.15

MATEMATYKA R

204

 

E.W.- EDUKACJA WOJSKOWA

K.W. – KOSMETYKA I WIZA

E.S.P.M. – EDUKACJA SPOECZNO-PRAWNA Z ELEMENTAMI PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

E.M. – EDUKACJA MEDIALNA (ARTYSTYCZNA)

R.M.- RATOWNICTWO MEDYCZNE Z ELEMENTAMI PIELGNIARSTWA

Ostatnia aktualizacja ( Sunday, 06 October 2019 )
Nastpny >

Dzisiaj jest

12 Listopada 2019
Wtorek
Imieniny obchodz:
Czcibor, Cibor,
Izaak, Jonasz,
Jozafat, Konradyn,
Konradyna, Krystyn,
Marcin, Renata,
Renat, Witold,
Witolda, Witod
Do koca roku zostao 50 dni.

Nasza galeria

Bezpieczestwo i zdrowie

Pierwsza pomoc