Mistrz podniebienia w naszej szkole?  dlaczego nie? PDF Drukuj E-mail
Napisa Maria Matusiak   
Thursday, 07 March 2019

4 marca w naszym Liceum Samorzd Uczniowski zorganizowa konkurs „Mistrz podniebienia". Chtni uczniowie ze wszystkich klas mieli za zadanie odgadn smaki potraw, które degustowali z zamknitymi oczami. Mistrzem podniebienia zostaa Elwira Górska, wicemistrzem Paulina Bawej, a trzecie miejsce uzyska Eryk Olszewski. Ta, kolejna i jake smaczna, inicjatywa naszego Samorzdu znacznie umilia uczniom dzie w szkole oraz pozwolia zawiza gbsz wi midzy nimi.

Zobaczcie sami: Mistrz podniebienia

< Poprzedni   Nastpny >

Dzisiaj jest

17 Czerwca 2019
Poniedziaek
Imieniny obchodz:
Adolf, Adolfa,
Adolfina, Alf,
Agnieszka,
Drogomys,
Franciszek, Laura,
Marcjan, Radomi,
Rainer, Wolmar
Do koca roku zostao 198 dni.

Nasza galeria

Bezpieczestwo i zdrowie

Pierwsza pomoc