Mistrz podniebienia w naszej szkole?  dlaczego nie? PDF Drukuj E-mail
Napisa user   
Thursday, 07 March 2019

4 marca w naszym Liceum Samorzd Uczniowski zorganizowa konkurs „Mistrz podniebienia". Chtni uczniowie ze wszystkich klas mieli za zadanie odgadn smaki potraw, które degustowali z zamknitymi oczami. Mistrzem podniebienia zostaa Elwira Górska, wicemistrzem Paulina Bawej, a trzecie miejsce uzyska Eryk Olszewski. Ta, kolejna i jake smaczna, inicjatywa naszego Samorzdu znacznie umilia uczniom dzie w szkole oraz pozwolia zawiza gbsz wi midzy nimi.

Zobaczcie sami: Mistrz podniebienia

< Poprzedni   Nastpny >

Dzisiaj jest

4 Lipca 2020
Sobota
Imieniny obchodz:
Ageusz, Alfred,
Aurelian, Elbieta,
Innocenty,
Innocenta, Jzef,
Julian, Malwina,
Malwin, Odo, Teodor,
Wielisaw
Do koca roku zostao 181 dni.

Nasza galeria

Bezpieczestwo i zdrowie

Pierwsza pomoc