XV Powiatowy Rajd Rowerowy PDF Drukuj E-mail
Napisa Maria Matusiak   
Sunday, 24 September 2017

 

Zdjcie uytkownika Liceum Ogólnoksztacce im. Królowej Jadwigi w Kowalu.

 

W dniu 21wrzenia 2017r. odby si rajd rowerowy do Goaszewa, organizowany w ramach XV Powiatowego Rajdu Rowerowego „Rowerem po Europie”, w którym uczestniczya take modzie naszego Liceum. Uczniowie, pod opiek profesor Marzeny Przybylskiej, mieli przyjemno spdzi dzie na wieym powietrzu.

Atmosfer znakomicie rozgrzay ciepe, tradycyjne poczstunki (urek, kiebaski z grilla oraz gorce napoje). Jednak najwiksz przyjemno sprawiy wszystkim zabawy podczas konkurencji, w których moga wykaza si modzie oraz dzieci ze szkó podstawowych.

Z naszego Liceum bezkonkurencyjny okaza si Adam Pietruszewski, który zdoby pierwsz lokat w "rzucie do celu". Równie dobrze wypadli uczniowie klasy pierwszej. Hubert Paprocki wraz z Izabel Szczepask zajli drugie miejsce w konkursie "wiedza o rowerach i Unii Europejskiej". Wiedz muzyczn wykazaa si Alicja Lisowska, która zdobya trzecie miejsce w kategorii "licytacje muzyczne". Wszyscy uczestnicy rajdu dostali od organizatorów upominki: midzy innymi: smycze, kamizelki i opaski odblaskowe.

 

Na fotorelacj z imprezy zapraszamy na strony Powiatu Wocawskiego:

http://wloclawski.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/120576/xv_powiatowy_rajd_rowerowy_rowerem_po_europie

 

oraz do naszej GALERII:

http://www.lokowal.pl/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=85&func=viewcategory&catid=202

 

Ostatnia aktualizacja ( Monday, 25 September 2017 )
< Poprzedni   Nastpny >

Dzisiaj jest

20 Wrzenia 2018
Czwartek
Imieniny obchodz:
Dionizy, Eustachy,
Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina,
Irena, Oleg, Ostap,
Sozant
Do koca roku zostao 103 dni.

Nasza galeria

Bezpieczestwo i zdrowie

Pierwsza pomoc