Samorzd Uczniowski PDF Drukuj E-mail

 

Samorzd Uczniowski 2020/2021

 

Aleksandra Majewska – przewodniczca
Zuzanna Lewandowska – zastpca przewodniczcej
Czonkowie: Oliwia Hajdon, Artur Barczak, Wiktoria Han, Agnieszka Górska, Kacper Makowski

 

Opiekun samorzdu - Marcin Zbonikowski

 

Samorzd Uczniowski 2019/2020

 

Kamil Wiliski – przewodniczcy
Gabriela Pietrusiak – zastpca przewodniczcego
Czonkowie: Magdalena Bikowska, Marta Mikulska i Wiktoria Wiliska

 

Opiekunowie SU: Marzena Przybylska, Marcin Zbonikowski

 

Samorzd Uczniowski 2018/2019

 

Przewodniczca: Izabela Szczepaska

Zastpca przewodniczcej: Nikodem Lendzion

Doradca: Gabriela Pietrusiak

 

 

Opiekunowie SU: Marzena Przybylska, Marcin Zbonikowski

 

 

 Samorzd Uczniowski 2017/2018

 

Przewodniczca: Izabela Szczepaska

Zastpca: Wiktoria Wesoowska

Czonkowie SU: Elwira Górska, Julia Dobrowolska, Karolina Kijewska, Natalia Drapiska

 

Opiekun samorzdu - Marcin Zbonikowski

 

 

 

 

Samorzd Uczniowski 2013/2014r.

Anita Pradun - przewodniczca

czonkowie SU:

Igor Rybicki, Arkadiusz Ormiski, Magdalena Pasternak, Adam Korpal

 

Samorzd Uczniowski 2011/2012 r.

 

 

Sylwia Nakonowska - przewodniczca

czonkowie SU:

Paulina Nowakowska, Karolina Strzelecka, Klaudia wicicka, Adrian Rosiak, Arek Dugocki, Daniel Siedlecki

 

 

Samorzd Uczniowski 2010/2011 r. 

 

 

Weronika Gawroska - przewodniczca

czonkowie SU:

Witek Jas, Krzysztof Mordzak,  Paulina Nowakowska, Olga Rembiakowska, Karolina Strzelecka

 

Samorzd Uczniowski 2009/2010 r. 

Natalia Lewandowska  - przewodniczca

czonkowie SU:


Denis Frckiewicz, Dawid Bartkowski oraz Olga Rembiakowska

 

 

Samorzd Uczniowski 2008/2009 r.

 

Paulina Wrocawska - przewodniczca

czonkowie SU:

Milena Zieliska, Natalia Lewandowska, Patrycja Rosiak, Daniel Krajewski,

 

Samorzd Uczniowski 2007/2008 r.

 

 


Przewodniczcy - Jakub Zakrzewski (II b)

Zastpca - Mateusz Kamirski (II b)

Skarbnik - Magorzata Piotrowska (II a)

Sekretarz - Paulina Wrocawska (I)

 

Samorzd Uczniowski 2006/2007 r.

 

Przewodniczcy - Wiesaw Wichliski (III a)

Zastpca - Karolina Apalczyk (III a)

Skarbnik - Magorzata Piotrowska (II a)

Sekretarz - aneta Stypua (III b)

Protokulant - Mateusz ucyk (II b)

Prowadzenie gazetki szkolnej oraz losowanie szczliwego numerka - Karolina Apalczyk

Dzisiaj jest

15 Kwietnia 2021
Czwartek
Imieniny obchodz:
Anastazja, Bazyli,
Leonid, Ludwina,
Modest, Olimpia,
Tytus, Wacaw,
Wacawa, Wiktoryn,
Wszegniew
Do koca roku zostao 261 dni.

Nasza galeria

Bezpieczestwo i zdrowie

Pierwsza pomoc