Wykaz nauczycieli uczących w LO w Kowalu w latach 1948-2008 PDF Drukuj E-mail

 

ks. Bartkowiak Tomasz - religia

Bieniek Jadwiga – język polski

Bińkowski Mirosław – wychowanie techniczne, PO, informatyka, wychowanie fizyczne

Bińkowska Grażyna - chemia

ks. Buda Jacek – religia

Braun-Śliwińska Aleksandra – język angielski

Brudzińska Izabella – chemia

Chojnacka Ewa – wychowanie fizyczne

Czechowski – wychowanie fizyczne

Darowski Mariusz - informatyka

Dmitrzak Tadeusz – język rosyjski, biblioteka

Drzymalska-Pustoła  Anna – język rosyjski, podstawy przedsiębiorczości, biblioteka

Duczek Małgorzata – język angielski

Dulska Aurelia

Dybowska Halina – język polski

Dróżdż Ryszard – Wychowanie fizyczne, rysunek techniczny  

Dzięgielewska M. – muzyka                     

Edmund Dzięgielewski

Fabisiak Teresa – język rosyjski

Falitarska Krystyna – biologia, chemia

Furtek Stanisław – nauki o Polsce

Glazik Jadwiga – język polski

Glazik Mirosław – język polski, WOK

Gołembiewska Zofia – język angielski

Gołębiewska Barbara – biologia, propedeutyka filozofii

ks. Graczykowski - religia

Grajewski Paweł - fizyka

Hołysz Wanda – język polski

Jachimczak Zdzisława – wychowanie fizyczne

Jóźwiak Krystyna – wychowanie fizyczne

Kaleta Krystyna – przysposobienie obronne, geografia, higiena

Karol Jaśpiński

Kamiński Lech – biologia, propedeutyka nauki o społeczeństwie

Kaniewska Anita – historia, wiedza o społeczeństwie

ks. Kęsicki Janusz - religia

Kierzkowska Małgorzata – wychowanie do życia w rodzinie

Kołuszuk Lubomir - fizyka

ks. Koronowski Mariusz - religia

Kozowicz Stanisław – geografia

Krutulska Z. – wychowanie fizyczne

Kucharska E. – wychowanie fizyczne

Kujawiak Anna – wychowanie fizyczne

Kujawiak Lech – wychowanie fizyczne, przysposobienie obronne,

Kuźmiński Marian

Lemanowicz Dariusz – historia, WOS

Lewandowska Magdalena – język angielski

Lewandowski Wiktor – język polski

ks. Luboiński Tomasz - religia

Majchrzak Tadeusz – matematyka

Maklakiewicz Małgorzata – język angielski

Malicki Edmund - matematyka

Mariański Jan

Marszałek Henryka – język niemiecki

Matusiak Maria – matematyka, informatyka

Matuszewski Andrzej – fizyka, chemia

Matuszewski Ryszard – wychowanie fizyczne, przysposobienie obronne

Matuszkiewicz Rozalia – języka rosyjski

Michałowski Józef – historia, WOS, PO, propedeutyka nauki o społeczeństwie

Milczarek Stanisław - fizyka

Modeńska Agnieszka – język angielski

ks. Mrowicki Ireneusz - religia

ks. Napierała – religia

Narazińska Mirosława – historia, propedeutyka nauki o społeczeństwie, WOS

Naraziński Mieczysław   – historia, PO, wiedza o społeczeństwie, biblioteka

Naraziński Tomasz - muzyka

Nozdrzykowski Edward

Nowakowska – matematyka

Nowakowska-Wolak Teresa - muzyka

Orzechowska Anna (Szatkowska) – język angielski

Osińska Anna – biologia, chemia, higiena

Osmałek Marek - historia

Piasecki Jerzy – matematyka

Pietrzak Dariusz – język angielski

Południak A.– fizyka, chemia

Poturalska Teresa – PW

Poturalski Maciej - matematyka

Poturalski Piotr – fizyka, astronomia

Pińkowska Wiesława – biologia, chemia

Pyszkowska Anna – biologia, chemia, higiena

Rudnicki T. – matematyka

Ruta Anna – biologia, chemia, ochrona środowiska

Ruta Henryk – matematyka

Rybarczyk Jadwiga – wychowanie fizyczne

Seroczyńska H. -  matematyka

Skierman Maria – fizyka

Skudzińska Helena – język niemiecki

Skudziński Marian – język niemiecki, matematyka

ks. Smogorzewski – religia

Snopkowska Władysława

Sobczak Mariusz - fizyka

Sobczak Zbigniew – wychowanie techniczne, wychowanie plastyczne

Irena Sopoćko -biologia

Stachowiak Bolesław – historia

Stalińska Alina – wychowanie plastyczne

Stefańska Maria – historia

ks. Stopczyk - religia

Szprengiel Elżbieta – język niemiecki

Szyburski Mirosław – propedeutyka, religioznawstwo, wybrane zagadnienie z pedagogiki i psychologii, biblioteka

Wawrzonkowska Stanisława– biologia, chemia

Teresa Weber

Wilczyńska Stanisława – biologia, higiena, chemia

Wojciechowska Klara – geografia, astronomia, wychowanie techniczne, propedeutyka filozofii

Wojciechowski Czesław – biologia, higiena

Woźniak – wychowanie fizyczne

Wróblewski Andrzej

Wysocka Joanna – język angielski

Zajączkowski Jan – matematyka, astronomia

Zapiec Marek – wychowanie techniczne

Zbonikowska Danuta - wychowanie do życia w rodzinie

Zbrożek Anna - informatyka

Zieliński Maciej – fizyka, wychowanie muzyczne

Zieliński Tadeusz – wychowanie muzyczne, chór

Żak Alicja – matematyka

Żurek Przemysław – język angielski

 

 

Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 20 December 2011 )

Dzisiaj jest

19 Października 2017
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Ferdynand, Fryda,
Pelagia, Pelagiusz,
Piotr, Siemowit,
Skarbimir, Toma,
Ziemowit
Do końca roku zostało 74 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc