Akcja Rodacy Bohaterom PDF Drukuj E-mail
Napisał Administrator   
Thursday, 11 November 2021

Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli, pracowników oraz uczniów i słuchaczy Zespołu Szkół w Kowalu do przyłączenia się do zbiórki, „Rodacy-Bohaterom”. Akcja ma na celu pomoc naszym rodakom mieszkającym na Kresach Wschodnich. Często są to osoby, które kiedyś narażały swoje życie za naszą Ojczyznę, a dziś przyszło im żyć w biedzie i zapomnieniu. Stowarzyszenie Odra-Niemen, które jest pomysłodawcą i głównym organizatorem akcji, postanowiło wyjść temu naprzeciw. Pokażmy, że pomimo dzielących nas kilometrów i granicy, pamiętamy.

Żywność długoterminową (mąka, makaron, cukier, herbata, kawa, olej, ryż, kasza, konserwy rybne lub mięsne, owoce lub warzywa w puszce, kakao, czekolada, słodycze), znicze (białe i czerwone) oraz jak co roku kartki z życzeniami świątecznymi można składać do sekretariatu szkoły do dnia 03.12.2021 r.

Można również wziąć udział w akcji Samozdjęcie. Polega ona na zrobieniu zdjęcia trzymając kartkę z napisem „Pamiętamy”, „Wesołych Świąt”, „Dziękujemy” etc. Fotografie zostaną wywołane i dostarczane wraz z paczkami naszym Rodakom.

 

 

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 11 November 2021 )
< Poprzedni   Następny >

Dzisiaj jest

7 Grudnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Agaton, Ambroży,
Marcin, Ninomysł
Do końca roku zostało 25 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc