Otrzęsiny PDF Drukuj E-mail
Napisał Administrator   
Thursday, 30 September 2021

  Dzisiaj od rana na uczniów klas pierwszych naszego Liceum i Technikum czekała mała niespodzianka - otrzęsiny przygotowane przez młodzież z  klasy trzeciej i pana Marcina Zbonikowskiego. Obie klasy pierwsze otrzymały swoje nazwy – „Bonnifacy” i „Klakiery”. Ich zmagania obserwowali nauczyciele i uczniowie klasy trzeciej, a oceniało jury  w składzie:   panie -  Ewa Kuligowska i Sylwia Dybowska, uczniowie – Roksana Herman oraz Karolina Osińska. Uczniowie klas pierwszych  musieli między innymi odpowiadać na pytania z quizu, zrobić makijaż z mąki, siłować się na rękę.  Następnie „ pierwszaki”  przystąpiły do ślubowania, po którym stali  się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

 


ZAPRASZAMY DO GALERII

Ostatnia aktualizacja ( Monday, 11 October 2021 )
< Poprzedni   Następny >

Dzisiaj jest

20 Stycznia 2022
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Dobiegniew, Fabian,
Sebastian
Do końca roku zostało 346 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc