Uczennice naszej szkoły Stypendystkami Prezesa Rady Ministrów! PDF Drukuj E-mail
Napisał Administrator   
Saturday, 28 November 2020

Niezmiernie miło nam poinformować, iż dwie uczennice naszego Liceum, Oliwia Hajdon z kl.II A oraz Sandra Grzybowska z kl.III AB zostały Stypendystkami Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej. Dyrektor Szkoły, pani Sylwia Jasińska wraz z gronem pedagogicznym oraz Samorządem Uczniowskim gratuluje serdecznie Stypendystkom - dotychczasowych sukcesów i życzy kolejnych. Pragniemy zachęcić innych uczniów naszej szkoły do zdobywania jak najlepszych wyników w nauce, gdyż nauka z pewnością się opłaca.Ostatnia aktualizacja ( Saturday, 28 November 2020 )
< Poprzedni   Następny >

Dzisiaj jest

28 Stycznia 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Augustyn,
Flawian, Ildefons,
Julian, Karol,
Leonidas, Piotr,
Radomir, Roger,
Waleriusz
Do końca roku zostało 338 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc